Hakkımızda

01

İthalat&İhracat. Her türlü Tarım ürünleri,hayvan yemi ,yem katkı maddeleri ve Gübre çeşitleri. Denizcilik sektoründeki yaklaşık çeyrek asırlık tecrubemiz ile zamanın ve maliyetlerin değerini ön plana alarak üstün kalite anlayışı ile Tüm Türkiye Limanlarında ve Boğazlarında acentelik hizmeti vermekteyiz. Limanlarımızda, uğraksız geçişlerde ikmale musait demir sahalarında gemilerimize her türlü ikmali, tatlı su, yakıt, yağ, kumanya, parça, gemi adamı değişimi , piyasanın en kaliteli, en uygun gemi ihtiyaçlarını sunmaktayız.

02

Malezya/Endonezya menşeli doğal hurma yağından üretilmiş hayvan yemi katkı maddelerinin pazarlama ve ithalatını yapmaktayız. Ürünlerimizin teslimi konteyner bazında Millileşmiş olarak liman veya fabrika teslimi olarak yapılmaktadır.

03

Denizcilik sektoründeki yaklaşık çeyrek asırlık tecrubemiz ile zamanın ve maliyetlerin değerini ön plana alarak üstün kalite anlayışı ile Tüm Türkiye Limanlarında ve Boğazlarında acentelik hizmeti vermekteyiz. Limanlarımızda, uğraksız geçişlerde ve ikmale musait demir sahalarında gemilerimize her türlü ikmali, tatlı su, yakıt, yağ, kumanya, parça, gemi adamı değişimi v.s. piyasanın en kaliteli, en uygun maliyetli gereksinimlerini sunmaktayız.